Zatáčky

Milí drazí. Možná jste si všimli, že to tady tak trochu zdechlo a možná i někteří ví proč, nechme ale tyto důvody stranou, nemá cenu je rozebírat. hold ne všechno je navždy, i když tady to fungovalo přez 6000 návštěvníků nedokončené dva roky. Docela úspěch ne? Prozatím nejdelší a nejnavštěvovanější pisatelský počin mého internetového života. Už plánuju další, uvidím kam to s ním dotáhnu, proteď ale mám trochu přechodné a nepořádné útočiště jménem malá štěstí. Píšu tam o tom co mi dělá radost, a můžete tam nahlédnout. Nejde o blog na něco zaměřený, ani z něj blog na něco zaměřený časem nebude - zůstane takovýto, obyčejný, technicky vzato zpátečnický a extra nedospělý. 
Já vím, kdo může mít takové Ego že by na internetu sdílel svůj život do takové míry že by o něm psal blog? Vždyť nemám žádný závratně úžasný lifestyle, lidé se můžou poučit tak leda z mých chyb a ne moudrosti, a nejsem ani bohatá, s extravagantním stylem života nad kterým bych mohla nechat ostatní vzdychat a nadávat. Co je teda pro všechno na světě tak strašně skvělého že mám blog zaměřený na to co mi v životě dělá štěstí?
Pro vás nic, pro mě hodně. Asi tak. Si piš deníček Kači? Třeba si ho časem nastavím jako soukromý blog jen pro mě a pár specifických čtenářů, kdoví, a pak to fakt bude deníček, i když stále internetový, se vším všudy. Proteď ale třeba svou láskou k čajům někoho inspiruji k pití těch pořádných. 
Tento blog zde zůstane, maximálně ty recepty časem přemístím jinam pro lepší katalogování a nějaké přidám, tohle je ale konec pondělním článkům a krásně aranžovaným fotografiím. 
Ale byla to docela sranda, ne?

0 Komentáře:

Okomentovat